·   +38(073) 029-09-01      +38(067) 377-38-27

Анна Глушаниця

2

Отримала педагогічну освіту та спеціалізацію вчитель початкових класів (Коростишівський педагогічний коледж ім. І. Я. Франка (2010-2013рр.)). Проходила практику на посаді соціального педагога, брала участь в семінарах по соціальній педагогіці, безпосередньо працювала із дітками, які потребували допомоги. Отримала додаткову спеціалізацію соціальний педагог.

 

Маю досвід роботи в школі, діти з якими я працювала завжди приймали активну участь у житті школи, займали призові місця в конкурсах, серед яких «Кенгуру». Також вела гурток танцю, який відвідували не лише початківці, а й старші класи.

 

Закінчила Переяслав-Хмельницький інститут ім. Г. Сковороди, отримала вищу освіту за спеціальністю вчитель української мови та літератури; вчитель зарубіжної літератури; додаткова спеціальність – редактор освітніх видань.

 

Навчання по педагогічній технології «Росток» м.Київ 2017р. Відвідала семінари: «Профперепідготовка (психологія та педагогіка в початковій школі); «Робота з тяжкими учнями та батьками»; «Синерджі глобал форум» Радислав Гандапас; курси «Швидка допомога».

 

Працюючи в приватній альтернативній школі «Синергія» зосереджую свою увагу на допомозі кожній дитині. Працюю із особистостями, з дитячими душами і стверджую, що шлях дитини – учня схожий на життя квітки, яка живиться соками рідної землі і розкривається назустріч світлу – Сонцю. Самовдосконалююся, розвиваюся в педагогічному напрямку, беру активну участь із дітьми в житті школи. Використовую нетрадиційні форми навчання. Розроблюю власну методику індивідуального підходу окремо із кожним та групами, адже, як показала практика, даний метод активно діє і ми маємо результати.

fbq('track', 'AddToCart');

Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом