·   +38(073) 029-09-01      +38(067) 377-38-27

Катерина Царіцина

катя царицина

Діти дивляться на світ не так як дорослі. У них зовсім інші очі: очі дитинства, краси, краплинок мрійливості, коли кожен листочок може бути справжнім героєм казки, а мураха перетворитися у жителя міста. Дітлахи дивляться очима серця, відчуваючи те, про що іноді ми, дорослі,  можемо і не здогадуватись. Кожен день для таких “юних дорослих” повен нових відкриттів та вражень, що формує їх світогляд.

 

Мені дуже подобається працювати з дітками, придумувати як краще подати матеріал, щоб було цікаво та щоб дитина запам’ятала його, адже світ дітей є різнобарвний та захоплюючий. У свою чергу, це вимагає постійної праці над собою. Мала досвід роботи з дітьми різних вікових груп (від 1 року). Викладала англійську мову у рамках комплексної програми (музика, ранній розвиток, англійська мова) в еко-клубі та у приватному дитячому садочку для дітей молодшої, середньої та старшої груп + підготовка до свят, майстер-класів. Маю бажання надалі розвиватись, відкривати світ дітей, вчитись бачити їх очима :).

 

А головне, як писав Антуан де Сент Екзюпері

– Якщо хочеш, щоб у тебе був друг, приручи мене!

– А що для цього треба зробити? – Запитав Маленький принц.

– Треба запастися терпінням, – відповів Лис. – Спершу сядь он там, віддалік, на траву. Ось так. Я буду на тебе скоса поглядати, а ти мовчи. Але з кожним днем сідай трохи ближче …

fbq('track', 'AddToCart');

Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом