·   +38(073) 029-09-01      +38(067) 377-38-27

Марія Липко

маша

Закінчила ЖМУ ім. В.С.Косенка і отримала широкопрофільну освіту – вчитель музики ( вокал, сольфеджіо, фортепіано, гітара).

Постійні пошуки чогось нового, спонукали мене до отримання ще одної професії , тому зараз я студентка ЖДУ ім. І.Я.Франка на факультеті “Філологія та журналістика”.

 

Пропрацювавши рік вчителем музики, я зрозуміла, що моє покликання – це виконання абсолютно різносторонніх завдань, взаємодія з людьми, спілкування з ними. Робота, яка несе в собі абсолютно нові погляди і принципи. Саме в «Синергії» я повноцінно реалізовую свій творчий та робочий потенціал, де не ставлять рамки для твоїх ідей, де не тільки дитина, а й дорослий може почувати себе вільно, бути корисним і отримувати від цього задоволення.

 

Дуже важливим критерієм продуктивної роботи кожного працівника є доброзичливий та чуйний  колектив,  і я не з чужих слів це говорю, я сама працюю в оточенні таких чудових людей, які постійно прагнуть підтримати, допомогти і зробити щось таке, щоб іншим було комфортніше і краще.

 

«Синергія» – це маленька сім’я, де кожна дитина може на рівних спілкуватися з будь з ким із дорослих, в незалежності від того чи це твій вчитель, чи це повар або ще хтось. Садочок вільно спілкується зі старшокласниками, а старшокласники допомагають дітям молодшої школи розв’язувати їхні різноманітні «серйозні» життєві ситуації. Ось така наша «Синергія». Саме тут  я знайшла себе і безмежно цьому рада.

fbq('track', 'AddToCart');

Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом