·   +38(073) 029-09-01      +38(067) 377-38-27

Наталія Кондратюк

22709772_362234947557589_903521465_n

Закінчила філологічний факультет ЖДУ ім.І.Франка за спеціальністю «Вчитель української мови та літератури, англійської мови та світової літератури», «Викладач української мови та літератури».

 

Постійні пошуки чогось нового, цікавого та неординарного привели мене до школи “Синергія”. Саме тут можна втілити свої найграндіозніші ідеї, а вони знайдуть віддзеркалення у душах дітей. Учні школи вчаться навчатися. Саме вчаться, тому що система: “вчитель розповів – учень записав, не зрозумів навіщо це – і забув” – давно вже застаріла. Діти краще засвоюють будь-який матеріал, коли самі його знайдуть, виокремлять основне, і найголовніше – зрозуміють з якою метою це взагалі необхідно вчити.

 

Літня відпустка дала змогу пофантазувати, працювала над розробкою індивідуальних курсів та методик, які зараз впроваджую та спостерігаю за результатами. Освітня галузь не стоїть на місці, а наші діти розвиваються в геометричній прогресії, тому багато часу приділила самоосвіті, а саме питанням: «Нові технології критичного мислення», «Використання прийомів мнемотехніки під час вивчення складного матеріалу», «Арт-терапія як метод пізнання», «Психологічне спілкування», «Навчити вчитися», «Мотивація навчальної діяльності учнів», «Інтеграція і взаємопроникнення предметів», «Як зацікавити?» та інші.

 

Не потрібно забувати, що учні теж мають право висловити свою думку, мати іншу точку зору, а головне – це теж джерело цікавої та корисної інформації. Працюю над тим, щоб діти вчилися самостійно здобувати знання, адже минув той час, коли вчитель був єдиним, хто може навчити. Вчуся разом з ними, адже так необхідне відчуття співпраці та взаємодії. Вчу не боятися помилятися, бо помилки – лише крок вперед. Вчу співпрацювати, бо всі живемо в суспільстві, де комунікація дуже важлива. Вчу доводити власну думку до кінця, адже хто сказав, що вона обов’язково хибна. Вчу думати та розмірковувати. Вчу вчитися…

 

Своє призначення знаходжу саме у педагогічній діяльності. Головне правило у моїй методиці співпраці з дітьми – це любов до кожного з них.

fbq('track', 'AddToCart');

Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом