·   +38(073) 029-09-01      +38(067) 377-38-27

Ніна Степаненко

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Закінчила Донецький державний університет за спеціальністю “Математика”.

Моїми викладачами були відомі математики: академік Лопатинський Я.Б., член-кореспондент АН УРСР професор   Гіхман Й.І., професор Бородін О.І.

 

Після закінчення університету працювала спочатку математиком в  обчислювальному  центрі, а потім учителем математики в спеціалізованій середній школі. В 1996 році здобула звання Соросівського  вчителя. В 2002 році отримала звання старшого вчителя. В 2012 році закінчила курси підвищення кваліфікаціі вчителів математики спеціалізованих шкіл, ліцеїв, гімназій,колегіумів. З 2012 року я є учителем-методистом.

 

Неодноразово була учителем-інструктором  при проведені ЗНО та працювала екзаменатором  при перевірці робіт з математики зовнішнього незалежного оцінювання.

Багато років працювала в фізико-математичних класах. Обожнюю працювати з дітьми. Мої учні не раз ставали призерами та переможцями міських, обласних олімпіад з математики та були учасниками Всеукраїнської олімпіади з математики. Багато з моїх учнів вибрали для себе спеціальність, пов’язану з математикою і зараз мають престижну професію та працюють не тільки в Україні, але і в  Швейцарії, Швеції, Польщі, Америці.

 

Маю різносторонні інтереси. Вивчила польську та вивчаю німецьку мову. Маю музичну освіту. Захоплююсь петриківським розписом.

fbq('track', 'AddToCart');

Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом