·   +38(073) 029-09-01      +38(067) 377-38-27

Казкова містерія у Житомирі: школярі “Синергії” перетворили театральний виступ на справжню країну чудес (ВІДЕО)

Справжню казкову містерію організували дітлахи з школи “Синергія” під час звітного виступу. Капелюшник та чеширський кіт захопили публіку своїм почуттям гумору та позитивом, а Аліса, яка ненароком потрапила у країну чудес, підкорила глядачів своєю різноманітністю образів та чудовою грою. Ці та інші герої країни чудес Льюіса Керрола оживали на сцені Житомирського лялькового театру під час звітного концерту.

«Це вистава, котра є результатом творчої роботи школи за півроку. Діти займаються на уроках музичного мистецтва, на уроках танців, вокалу, і кожного року ми робимо подібні вистави, аби батьки мали змогу подивитися та діти отримали визнання. Коли аплодують дітям, коли батьки дивляться, запрошують багато друзів, для дітей це великий драйв», – Аліна Корзюкова, директор школи «Синергія».

Незважаючи на юний вік, дуже яскраво зіграла роль маленької мишки 5-річна Христина. Дівчинка викладалася на повну та була просто у захваті від своєї ролі.

А от Соня настільки вжилася у роль Капелюшника, що навіть не хотіла розлучатися з цим образом по завершенні вистави.

Натомість головна героїня переконує, що навіть не очікувала такого натхнення, яке з’явилося у неї під час вистави.

Крім того, діти власноруч майстрували й декорації та костюми, які використовували під час виступу.

«Декорації діти робили на уроках праці. Старші діти робили грим, працювали єдиною командою, як справжня родина», –  Аліна Корзюкова, директор школи «Синергія».

За словами директорки школи, такі виступи дозволяють батькам побачити успіхи власних дітей, а останнім – ставати більш впевненими у собі. Тож зважаючи на відкриття нового набору керівництво школи “Синергія” запрошує батьків разом із дітьми долучатися до великої шкільної родини.

Зважаючи на те, що школа «Синергія» оголошує про набір учнів 1 -11 класів на 2018-2019 навчальний рік, адміністрація школи запрошує батьків ознайомитися з умовами прийому та пройти пробний урок. Також діє постійний набір до дитячого садочку «Синергія»

Наші світлини з соціальних мереж

fbq('track', 'AddToCart');

Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом