·   +38(073) 029-09-01      +38(067) 377-38-27

На запрошення приватної школи “Синергія” авторка технології “Росток” провела семінар для вчителів Житомира

На запрошення приватної школи «Синергія» у Житомир завітала професор, доктор педагогічних наук Тамара Пушкарьова, аби ознайомити вчителів початкових класів як приватної школи “Синергія”, так і державних навчальних закладів міста із авторською педагогічною технологією “Росток”. Спрямування семінару – вивчити основні інноваційні напрями освіти та з’ясувати, яким чином їх можна застосовувати на практиці.

“У нас є розроблена система “Росток”. Це діяльнісна технологія навчання, як правильно організувати діяльність дитини на уроці, щоб дитина завжди отримувала результат, щоб дитина розвивалася і росла в своїй індивідуальній траєкторії. Сьогодні ми приїхали для того, щоб розповісти вчителям про сучасні тренди в початковій освіті, в шкільній освіті, що є в змісті нового, як змінюється зміст відповідно до нових тенденцій, які методики сьогодні працюють, щоб діти могли використовувати інформацію, реалізовувати її в житті і мали той результат, який необхідний для адаптації в непростому світі, і в їхньому розвиткові”, – зазначила професор Тамара Пушкарьова.

Директор приватної школи «Синергія» Наталія Панасюк зазначає: вивчення основ технології “Росток” є надзвичайно важливим кроком до збільшення освітнього потенціалу як інноваційної, так і традиційної школи.

“Школа “Синергія” на сьогоднішній момент є новою альтернативною інноваційною школою, яка хотіла б підтримати Нову українську школу, а для цього нам потрібно якимось чином показувати, задіювати всіх учителів із традиційних шкіл, і з нетрадиційних, інноваційних шкіл, взаємодіяти, допомагати один одному, розкривати наш потенціал, і тому професор Пушкарьова допоможе нам знайти момент взаємозв’язку, який розкриє більше і Нову українську школу, і додаткові моменти, які пропонує “Росток”, і можливості самих вчителів”, – розповіла директор приватної школи “Синергія” Наталія Панасюк.

Технологія “Росток” – це в першу чергу, поєднання сучасних освітніх тенденцій та реально працюючих технологій, зазначила Тамара Пушкарьова. Для того, аби не дати дитині загубитися у інформаційному просторі, необхідно спрямувати її увагу на дійсно важливі для інтелектуального розвитку аспекти, і саме таку можливість надає технологія “Росток”.

“Освітня програма «Росток» розрахована на всю школу. Цей період віковий, з 1 по 6 клас, це приблизно з 6 до 13 років, це якраз той період, коли активно розвивається інтелект дитини, саме цей період потрібно використати, аби дитина не втратила інтерес до навчання”, – повідомила професор Тамара Пушкарьова.

Більше інформації про наш навчальний заклад на сайті – http://synergyschool.in.ua/
Чекаємо Вас за адресою: котеджне містечко Довжик,вул. Богунська,2
Телефон:

+38 (073) 029-09-01

+38 (067)377-38-27
Е-мail: synergy.org.ua@gmail.com
Школа «Синергія» запрошує на роботу вчителів початкових класів.

День знань сучасного зразка: в приватній школі «Синергія» відлунав перший дзвоник.

Продовжуючи традиції, початок навчального року в приватній школі «Синергія» зустріли весело та активно. Неформальна атмосфера, цікава шоу-програма, музика, танці, аніматори та багато інших розваг чекало на школярів замість офіційних лінійок, які не відповідають ані вимогам часу, ані стандартам Нової української школи.

«Для мене “Синергія” – це чистий аркуш. Це tabula rasa й те, з чого можна зліпити щось велике. От що ти напишеш на цій чистій сторінці, те й будеш мати. Я для себе бачу бестселер. В якому сторінками будуть наші учні: з чудовим знаннями та головне з бажанням навчити. Ми всі сюди йдемо з бажанням, з серцем та відкритою душею», – зазначає завуч школи Лілія

Саме такий оригінальний підхід як до навчання, так і до проведення дозвілля, шукала для своєї дитини пані Олена, вирішивши перевести її зі звичної школи. Як розповідає жінка, приглядалися навіть до столичних навчальних закладів, проте зваживши на рівень «Синергії», а що найважливіше – симпатію доньки, зупинили свій  вибір на цій приватній школі.

«Відрізняється дуже сильно. Так у звичайній муніципальній школі, якби у них не розповідали, що вони вже сучасна школа і їх викладачі психологію вивчають і у них інноваційний підхід до кожної дитини, це не зовсім так. Вони й досі працюють по тому старому, «совковому» принципу і так виховують дітей. Тому ми їздили по багатьох школах Києва теж, дивилися і ми могли б туди переїхати, але дитині сподобалося тут. Ми ходили на пробний день, то її неможливо було звідси забрати», – розповідає мама учениці школи «Синергія» пані Олена

Казкова містерія у Житомирі: школярі “Синергії” перетворили театральний виступ на справжню країну чудес (ВІДЕО)

Справжню казкову містерію організували дітлахи з школи “Синергія” під час звітного виступу. Капелюшник та чеширський кіт захопили публіку своїм почуттям гумору та позитивом, а Аліса, яка ненароком потрапила у країну чудес, підкорила глядачів своєю різноманітністю образів та чудовою грою. Ці та інші герої країни чудес Льюіса Керрола оживали на сцені Житомирського лялькового театру під час звітного концерту.

«Це вистава, котра є результатом творчої роботи школи за півроку. Діти займаються на уроках музичного мистецтва, на уроках танців, вокалу, і кожного року ми робимо подібні вистави, аби батьки мали змогу подивитися та діти отримали визнання. Коли аплодують дітям, коли батьки дивляться, запрошують багато друзів, для дітей це великий драйв», – Аліна Корзюкова, директор школи «Синергія».

Незважаючи на юний вік, дуже яскраво зіграла роль маленької мишки 5-річна Христина. Дівчинка викладалася на повну та була просто у захваті від своєї ролі.

А от Соня настільки вжилася у роль Капелюшника, що навіть не хотіла розлучатися з цим образом по завершенні вистави.

Натомість головна героїня переконує, що навіть не очікувала такого натхнення, яке з’явилося у неї під час вистави.

Крім того, діти власноруч майстрували й декорації та костюми, які використовували під час виступу.

«Декорації діти робили на уроках праці. Старші діти робили грим, працювали єдиною командою, як справжня родина», –  Аліна Корзюкова, директор школи «Синергія».

За словами директорки школи, такі виступи дозволяють батькам побачити успіхи власних дітей, а останнім – ставати більш впевненими у собі. Тож зважаючи на відкриття нового набору керівництво школи “Синергія” запрошує батьків разом із дітьми долучатися до великої шкільної родини.

Зважаючи на те, що школа «Синергія» оголошує про набір учнів 1 -11 класів на 2018-2019 навчальний рік, адміністрація школи запрошує батьків ознайомитися з умовами прийому та пройти пробний урок. Також діє постійний набір до дитячого садочку «Синергія»

Наші світлини з соціальних мереж

fbq('track', 'AddToCart');

Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом