·   +38(073) 029-09-01      +38(067) 377-38-27

Оксана Невмержицька

оксана

В 2013 році вступила до Переяслав-Хмельницького університету ім. Г.Сковороди (філологічний факультет) на спеціальність вчителя української мови та літератури.

Маю досвід роботи з дітьми різних вікових груп. Працювала з дітками дошкільного віку – розвиваючі заняття(підготовка до школи), поглиблене вивчення української мови та літератури з дітьми молодшого та середнього шкільного віку.

 

Графік молодого вчителя доволі насичений: тут і декілька уроків на день, і громадська діяльність, і творчість, і саморозвиток. Мені дає крила погляд на своїх вдячних учнів.

 

Взагалі, професія вчителя специфічна, адже ми не бачимо одразу результату своєї роботи. Ми лише спостерігаємо, як наші учні розквітають та розвиваються. Насправді, я завжди намагаюсь йти вперед та самовдосконалюватися. Постійно аналізую, що у мене ніколи не було бажання в чомусь перемагати, я просто роблю свою роботу з любов’ю і так виходить, що всі ці мої зусилля дають певні плоди.

 

Працюючи в приватній альтернативній школі «Синергія» сприяю розвитку творчої самостійної думки учнівської особистості, вчу робити власні висновки, дослідження і узагальнення. В кожній дитині ціную особистісні якості природного характеру, прислуховуюсь до чуттєвих вмінь дітей, вчу аналізувати різноманітні ситуації, бо саме власна думка є для мене неоціненним скарбом позиції громадянина.

Синергія – це країна дитинства, де живе сучасне і твориться майбутнє!

fbq('track', 'AddToCart');

Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом