·   +38(073) 029-09-01      +38(067) 377-38-27

Підготовка до ЗНО

Абонемент 'Індивідуальний'

960

770

за 8 занятть в місяць

Абонемент 'Груповий'

720

580

за 8 занятть в місяць

Чи достатньо пройти ваші курси, щоб отримати гарні бали на ЗНО?

Гарні результати можливі лише за умови ефективної роботи як з боку вчителя, так і учня. Ми гарантуєму повну віддачу зі свого боку. Від учня ми чекаємо на таке:

  • виконувати всі домашні завдання без винятку
  • активно працювати на заняттях
  • дотримуватися всіх рекомендацій викладача
  • відвідати не менше 95 % занять

Лише в такому випадку учень безсумнівно здасть ЗНО на дуже високі бали.

Учні, які не виконують наших умов — не отримують ніяких гарантій результату від навчального центру  та можуть бути відраховані, якщо поточні результати будуть нижчі від необхідних.

 

Як краще комбінувати предмети для ефективної підготовки.

Ми радимо відвідувати два предмета в один день, наприклад, якщо Вам необхідно підготуватися до біології, хімії та української мови, найкраше було б скомбінувати в один день біологію та хімію, а мову залишити на інші дні. Наприклад, біологія/хімія вт-пт, а мова ср-сб. Таким чином можна вивчити на високому рівні 3 предмети і зекономити 3 дні на підготовку уроків в школі, хобі та відпочинок.

Що таке міні-група?

Міні-група – це група учнів, в якій навчається  3-5 осіб. Було доведено, що уроки в міні групах більш ефективні, ніж заняття з репетитором один на один, так як вище мотивація для успішного результату, присутній дух суперництва, заняття проходять динамічно, матеріал засвоюється легше і закріплюється  в пам’яті надовше.Така група стає справжньою дружньою командою, їм цікаво вчитися разом і що дуже важливо вони частіше за все вступають в один і той самий університет!

За довідками дзвоніть за телефонами:

+38(073) 029-09-01
+38(067) 377-38-27

Освітній центр “Синергія” у соцмережах    

fbq('track', 'AddToCart');

Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом