·   +38(073) 029-09-01      +38(067) 377-38-27

Всім люблячим батькам хочеться подарувати своїй дитині відпочинок, що був би цікавим та веселим на згадку та водночас корисним та пізнавальним. Саме тому в дні зимових канікул у школі «Синергія» відбувався чудовий зимовий табір для дітей.

Програма «Proffy Camp» була розрахована на дітей 6-12 років

26
35
IMG_0753
IMG_0869
10

Дітлахи втілювались в ролі людей різних професій та активно відпочивали на природі . Адже мальовничий сосновий ліс починається зразу за воротами школи, закликаючи дітей в свої зимові обійми. А смачна кухня від нашого шефа та весела атмосфера, яку створили наші тімліди, гарантували задоволення для всіх учасників.

Діти багато цікавого дізнались працюючи на ігровій пошті (писали та відправляли паперові листівки, доставляли посилки), організували чудовий обід у ресторані (приготували смачні страви, освоїли ази сервіровки, побували у ролі адміністраторів, офіціантів та відвідувачів), відчули себе акторами, гримерами та режисерами працюючи у театрі, написали сценарій та відзняли свій власний мультфільм, випробували себе в ролі журналіста, редактора та верстальника створюючи справжню газету.

Кожного дня, як завжди, були цікаві та креативні заняття з англійської мови на відповідну тему дня.

Всі чудово відпочили, отримали нові враження та цікаві знайомства.

fb-art[1]
vk[1]
fbq('track', 'AddToCart');

Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом