·   +38(073) 029-09-01      +38(067) 377-38-27

Репетиторство з шкільних предметів

Абонемент 'Індивідуальний'

800

640

за 8 занять в місяць

Абонемент 'Парні'

600

480

за 8 занять в місяць

Батьки, які думають про якість знань і про рівень розвитку своєї дитини, розуміють, що найкращим варіантом у виборі форми навчання є поєднання шкільних занять з індивідуальними. Давайте проаналізуємо всі переваги такого рішення і спробуємо розібратися, як визначитися з репетитором.

 

Дійсно, наша система освіти ставить дитину в умови, в яких вона змушена займатися так, як це задумано авторами програм і підручників, а не так, як дозволяють її здібності. Завдання і методики по темам програми даються для якогось абстрактного учня з певним і достатнім для викладу матеріалу рівнем розвитку. Такий учень володіє базовим набором знань, має здібності розібратися у великому потоці інформації, вміє виділяти і запам’ятовувати головне, перемикати і утримувати увагу в потрібний момент, виконувати самостійно певний обсяг робіт у вигляді домашніх завдань (часто досить великий).

 

Але навіть якщо в цей клас учні тим чи іншим способом відбиралися, все одно хтось сильніший, хтось слабкіше. Хтось розуміє одну мову і методи, хтось інший. Комусь цікаво одне, а хтось проявляє підвищену увагу до зовсім іншого. Тобто помилки, допущені в певний момент конкретним учнем, як правило, ніяк не аналізується і не впливають на загальну стратегію роботи вчителя в класі.

 

Чому він зробив саме ці помилки? Коли вони проскочили? Як і з чим учень в цей момент працював? Чому він не зрозумів матеріал? На ці питання школа, як правило, не може відповісти.

 

Ось саме тут на допомогу і прийде репетитор , який зможе по-новому відкрити школяреві  світ того чи іншого предмету.  Наші репетитори з радістю допоможуть вам і вашим дітям подолати будь-які труднощі навчального процесу.

 

За довідками дзвоніть за телефонами:

+38(073) 029-09-01
+38(067) 377-38-27

Освітній центр “Синергія” у соцмережах    

fbq('track', 'AddToCart');

Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом