·   +38(073) 029-09-01      +38(067) 377-38-27

Заняття з носіями англійської мови

Спілкування з носіями мови – це можливість з перших хвилин зануритись у досліджувану культуру країни. Ще один фактор – невимушеність. Це означає, що спроби розмовляти з носієм англійської вашою рідною мовою проваляться. Носій англійської мови не зрозуміє дитину, а це вже мотивація для того, щоб змиритись і прагнути якомога швидше почати розмовляти англійською.

 
 

Починаючи спілкуватися з англомовним викладачем-носієм мови, кожний учень відразу отримує потужний стимул для подальшого прогресу у своїх заняттях. Відчувши радість від того, що його розуміють не просто викладачі, а англомовні люди, учні роблять різкий ривок у навчанні.
 
Спілкування з носіями мови дозволяє випробувати на міцність отримані теоретичні знання та навички. Це свого роду стресова ситуація, яка загострює всі почуття, здібності та можливості. Саме так починають розмовляти чужою мовою люди, які випадково опинилися за кордоном без спеціальної підготовки. Розмовні заняття миттєво виявляють сильні та слабкі сторони учня, рівень його знань, а також ті моменти, які слід доопрацювати.
 
Комунікативна методика, а саме так називається спосіб вивчення англійської шляхом спілкування з носієм мови, не буває нудною. Моделюються будь-які ситуації – побутові, міські, офісні, особисті, виробничі. Це захоплює набагато більше, ніж традиційні методи навчання. Ефективність проявляється в тому, що діти відразу починають не тільки розмовляти, але навіть думати англійською мовою.
 
При спілкуванні з носіями мови у дитини з’являється справжній, правильний акцент. Від домішки рідної мови, звісно, повністю позбутися вдається далеко не всім, але виявити не носія мови стає куди складніше.
 
З викладачем-носієм мови швидше виникають контакт і розкутість, знімаються психологічні бар’єри, забуваються зазубрені мовні штампи.
 
Учням у цьому випадку легко дається лексика. У них з’являється здатність невимушено вести розмову. При цьому не доводиться замислюватись над тим, чи вірно вони вжили вираз, побудували фразу, тому що все це освоєно на практиці і без стандартного зазубрювання.

fbq('track', 'AddToCart');

Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом