У нас дотримуються трьохразового режиму харчування

Меню в нашій школі максимально різноманітне та збалансоване для дитини шкільного віку, завдяки чому діти отримують всі необхідні їм поживні речовини, вітаміни, макро- і мікроелементи.

Вітаміни

Мікроелементи

Макроелементи

Меню

Меню складено за рекомендацією досвідченого дитячого лікаря та за кращими практиками стандартів дитячого харчування. У раціон дітей обов’язково входять м’ясо та риба, овочі та овочеві салати. А також сезонні фрукти та ягоди, фруктові соки, фреші та вітамінізовані напої

Турбота

Наші кухарі щодня готують їжу із свіжих продуктів, які мають сертифікати якості та відповідності. Ми особисто не тільки складаємо перелік необхідних продуктів, але й прискіпливо вибираємо виробника продуктів. У разі, якщо на ринку представлений вид екопродуктів та він відповідає високим вимогам якості, тоді перевага віддається продуктам зі знаком «еко»

Вода

Для приготування їжі та безпосереднього вживання використовується вода з власної артезіанської свердловини або бутильована.

Кисневі коктейлі

Для підтримки і зміцнення імунітету школярі приймають кисневі коктейлі. Кисень – це джерело енергії для розвитку та зростання дитячого організму. Кисневий коктейль поліпшить пам'ять і полегшить засвоєння нових навичок, допоможе впоратись із втомою, посилить фізичну активність. Дітям, які часто і тривало хворіють, вживання напою допоможе підвищити імунітет

Фреші, компоти та фіточаї

Для насичення дитячого організму всіма необхідними вітамінами та мінералами ми готуємо для наших дітей найкорисніші напої із свіжих овочів, фруктів, ягід та сухофруктів.

Без смаження

Більшість страв готується без смаження, завдяки чому вони зберігають свій багатий смак та поживні речовини
© 2016 - 2022 Усі права на фото, відео та текст належать приватній школі "СИНЕРГІЯ"