Image
Image
Учень продовжує здобувати освіту в своїй місцевій школі за звичайним графіком, всі досліджувані предмети пройдуть евалюацію і будуть автоматично зараховані американською школою. 
Онлайн учень буде вивчати ТІЛЬКИ ті предмети, яких не вистачає для отримання американського диплома, і які не вивчаються в місцевій школі - академрізницю. Це 6 предметів: англійська мова (поглиблений рівень), історія США і предмети на вибір (electives): бухгалтерський облік, підготовка до коледжу, вступ в бізнес і технології, принципи бізнесу і маркетингу, креативне письмо, соціологія та ін.
Після успішного закінчення програми і отримання місцевого атестата, учень отримує диплом
американської приватної школи Washington Academy.
Image
Washington Academy, розміщена в Східному Макіасі, штат Мен, та акредитована Асоціацією шкіл та коледжів Нової Англії. До слова, таку ж акредитацію має, наприклад, Гарвардський університет.
Курси, що надаються Washington Academy Online, працюють на базі Accelerate Education і були переглянуті та визнані відповідно до акредитації AdvancED.
Консорціум незалежних шкіл за кордоном.
CISA - це колектив незалежних американських шкіл, які прагнуть співпрацювати з міжнародними освітніми установами та організаціями. Завдяки різним програмам іноземні студенти можуть отримати доступ до доступних та визнаних варіантів освіти США у своїх місцевих умовах.
Image
Найголовніше - після закінчення програми American High School Diploma учень отримує диплом про закінчення школи у США, без вказівки онлайн форми навчання. Тобто, учень отримує такий же диплом, як і американські учні, які ходять в школу в США, без вказівки того, що навчання проходило онлайн.
Диплом американської школи приймається коледжами та університетами у всьому світі.
Пройшовши програму курсу і маючи на руках диплом американської школи, учень зможе вступити в будь-який зарубіжний ВНЗ не тільки в США, але в інші країни світу (Великобританія, Канада, Австрія, Німеччина, Швейцарія, Італія, Іспанія, Нідерланди та ін.).
Крім того, при необхідності, учні зможуть отримати підготовку до навчання в університеті (написання есе, резюме і т.д.) і програму підготовки до іспиту SAT (іспит, який є обов’язковим для вступу до більшості ВНЗ США та інших країн світу).
Image
Навчання проходить на основі американської навчальної платформи, яка була спеціально розроблена для онлайн навчання учнів середніх шкіл США ще у 2010 році. У системі відображаються предмети, які необхідно пройти студенту, оцінки і прогрес учня, кількість пройденого матеріалу. Навчальний матеріал - теоретичні та відеоматеріали від викладачів школи, інтерактивні завдання, аудіо, тести і багато іншого. За кожним предметом закріплений реальний учитель в США та куратор з української сторони від школи «Синергія», з яким завжди можна зв’язатися по email і призначити відео дзвінок. Більшість завдань оцінюються автоматично системою, однак завдання, що вимагають індивідуальної оцінки, перевіряються викладачем.
Онлайн тести, також проходять під контролем вчителя.
Важливо відзначити, що на початку кожного уроку дитині надано SYLLABUS даного предмета, де вказано:
- Які бали і за що може отримати учень;
- Як буде виглядати фінальне завдання (іспит) цього предмета (тим самим, учень буде знати до чого готуватися протягом навчання);
- Коли можливі зустрічі з учителем;
- План навчання (з рекомендованим розкладом);
- Батьки і український куратор від школи «Синергія» матимуть доступ до профілю учня, де можуть легко відстежувати відвідуваність, прогрес учня і легко отримати звіт про успішність;
- Куратор з української сторони від школи «Синергія»  постійно контролює процес навчання, допомагає, консультує в разі необхідності.
Усі фінальні тести мають одну спробу для здачі. Якщо на початку тесту учень не впевнений у своїх знаннях, ми радимо заново переглянути матеріал (це можна робити не обмежену кількість разів) і тільки після цього приступати до тесту. Якщо тест зданий погано, і учень хотів би поліпшити оцінку, він повинен зв’язатися з учителем. Той, у свою чергу, дає дитині додаткове завдання і додатковий тест, який і може поліпшити фінальну оцінку дитини. Тобто, тільки вчитель може призначити Вам додатковий тест.
Image

Дуже індивідуально, і залежить від здібностей учня. Наприклад, якщо предметів 6, розподіляємо їх наступним чином: 2 предмета в 9 класі, 3 предмета в 10 класі, і 1 - в 11 класі. Середня кількість годин на день (понеділок -п'ятниця) - 1,5 години в день. Система становить для Вас рекомендоване розклад. Але Ви зможете вносити свої корективи.

Image

Мінімально - intermediate. Ваш рівень буде кожен день поліпшуватися, тому що програма повністю англійською мовою. Не варто бояться починати програму, якщо Ви думаєте, що Ваш рівень англійської не достатньо високий. У платформі безліч інструментів, які допомагають іноземному студенту в навчанні (переклад, озвучення тексту, субтитри, уповільнення і прискорення відео, можливість повернення до занять, ведення конспектів та ін.) Призначте зустріч з куратором від школи «Синергія», який покаже Вам всі можливості платформи.

Image

Вартість програми Dual Diploma (2 роки навчання):- 3700 USD за один рік навчання (10 міс. курс + 2 дод. місяці, на випадок, якщо учень не встигне пройти курс за 10 міс.).

Додатково оплачується одноразовий реєстраційний збір - 480 USD

Зареєструватись

Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.

Контакти

+38(067) 377-38-27

ПОНЕДІЛОК - П'ЯТНИЦЯ
8:30 - 18:00

synergy.org.ua@gmail.com

Адреса

м. Житомир, проїзд професора Арциховського, 8

 

Зворотній зв'язок

© 2016 - 2022 Усі права на фото, відео та текст належать приватній школі "СИНЕРГІЯ"